Workday
flow-image

Klíče k digitální inovaci pro ředitele IT

Tento zdroj zveřejnil/a/o Workday

Technologie nyní mění, jak pracujeme. Abychom vedoucím IT pomohli co nejlépe se orientovat při cestě vpřed, připravili jsme digitální časopis s názvem „CIO Perspectives“ (Pohledy ředitelů IT).

Přečtěte si ho ke zjištění postřehů a pokynů od hlavních vedoucích a vizionářů, abyste se vymanili z každodenních úkolů a získali větší perspektivu. Podívejte se na něj hned teď.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Software, Aplikace, Operační systém, CRM, SaaS, Databáze, Správa dokumentů, Podnikový software, Nástroje pro systémový vývoj, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Groupware, Software pro pracovní úlohy, Software pro spolupráci, Open Source, Software pro řízení produktivity, SD WAN, Softwarově definované sítě, Zážitek koncového uživatele, AlOps, ITSM, DevOps, Strojové učení, Strojová data, Automatizace dat, AIM