Tenable
flow-image

Důraz na chyby zabezpečení, které představují největší riziko

Tento zdroj zveřejnil/a/o Tenable

Bez ohledu na to, jak dlouho se zabýváte kybernetickou bezpečností, víte, že správa zranitelností je nezbytná pro identifikaci a snižování kybernetických rizik. Proč?

Protože za každým velkým kybernetickým útokem je zranitelnost, která nebyla vyřešena.

Dnešní IT prostředí se neustále mění. Náš svět, poháněný digitální transformací, je kódován a plný nových technologií, platforem a zařízení. Vezměte cloud, internet věcí, mobilní, webové aplikace - dokonce i průmyslové vybavení se připojuje k tomuto chaotickému prostředí.

Do podniku neustále vstupují a zároveň z něj vystupují různé druhy aktiv. Některé z nich jsou navíc pomíjivé a trvají jen sekundy nebo minuty.

Jestliže se chcete dozvědět víc, stáhněte si celou zprávu zde.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Zabezpečení IT, Ověřování a přístupové systémy, IT hrozby a zranitelnosti, Obnova dat, Prevence ztráty dat (DLP), Zotavení po havárii, Mobilní zabezpečení, Zabezpečení e-mailu, Brána firewall, Správa protokolů, Správa událostí, VPN, Malware, Zabezpečení koncových bodů, Síťové zabezpečení, Bezpečnostní řešení, Správa zabezpečení