flow-image
Salesforce

Etická umělá inteligence: Rychlý průvodce pro manažery

Tento zdroj zveřejnil/a/o Salesforce

pattern

Zatímco myšlenka umělé inteligence (AI) — strojů, které dokážou replikovat určité typy lidských schopností - existuje již po staletí, od sci-fi do reality postoupila jen v posledních několika desetiletích.

Co to vše znamená pro vedoucí podniků? Jednoduše řečeno, pokud máme v úmyslu uvolnit potenciál umělé inteligence k optimalizaci či dokonce k transformaci organizací, musíme mít přehled o problémech, které musíme zvládnout, o rizicích, s nimiž se pravděpodobně setkáme, a příležitostech, které nás čekají na druhé straně.

pattern

Přidružené kategorie
Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce

 

box-icon-download
Stáhnout nyní

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.