Salesforce
flow-image

Základní průvodci: Tvorba spojených pojišťoven

Tento zdroj zveřejnil/a/o Salesforce

Jak mohou poskytovatelé všeobecného pojištění vytvářet hladký digitální zážitek pro všechny. Transformace na důraz na potřeby zákazníků.

Digitální svět se zrychluje. Vytváří chytřejší svět, ve kterém jsou propojeni všichni a všechno: mobilní a sociální technologie,  cloudu a internet věcí brzy propojí miliardy zařízení, čidel, procesů a lidí.

Pojišťovny si uvědomují, že digitální transformace už není něčím, nad čím by se mohli rozmýšlet. Je klíčem k zajištění budoucnosti transformací účinnosti, zvyšováním výnosům a zmírňováním rušivých hrozeb.

Musíte brzo jednat, nebo riskovat, že zůstanete pozadu. Kde však začít?

Další informace si můžete stáhnout zde.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce