Qlik
flow-image

Podrobnější pohled: Jak získat skutečné hodnoty z umělé inteligence v analýze

Tento zdroj zveřejnil/a/o Qlik

Umělá inteligence se stále častěji objevuje v produktech, které používáme, a v činnostech, kterým se věnujeme, od našich pracovních aplikací až po zážitky jako zákazník. Naděje jsou velké. Sliby extravagantní. A potenciál je obrovský. Dnešní realita je však podstatně méně velkolepá. U typických přístupů „černé skříňky“ často dochází ke zklamání.

Nemusí však tomu být tak, alespoň ne s ohledem na analýzu dat.

Co je nezbytné pro úspěch umělé inteligence v analýze? Rozšířená inteligence – přístup, který spojuje to nejlepší ze strojové inteligence a lidské intuice, aby uryhlil období do získání náhledu, přinesl nové a nečekané objevy a podpořil datovou gramotnost pro uživatele v různých rolích a s různými dovednostmi.

Stáhněte si Podrobnější pohled: Jak získat skutečné hodnoty z umělé inteligence v analýze, abyste zjistili:

  • Jak dnešní realita pokulhává za nadšením z umělé inteligence
  • Hodnota přístupu s rozšířenou inteligencí
  • Hlavní faktory k posouzení při hodnocení umělé inteligence v analýze

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce