Proofpoint
flow-image

Ochrana koncového uživatele

Tento zdroj zveřejnil/a/o Proofpoint

Přístup zaměřený na lidi ke správě zranitelnosti, útoků a oprávnění. Organizace utrácejí více než kdy dřív za kybernetickou bezpečnost, ale přináší jim to menší výsledky. Útoky stále pronikají dovnitř. Citlivé informace se dostávají do špatných rukou. A ve zprávách se objevují informace o porušení ochrany údajů.

Nastal čas na zásadní přehodnocení. Tradiční modely kybernetické bezpečnosti byly postaveny pro dřívější dobu, kdy hlavním bezpečnostním modelem bylo uzamknout perimetr a vypořádat se s hrozbami poté, co prošly. Tento přístup sotva fungoval dřív a dnes již nefunguje vůbec.

Je to tak, protože největším cílem útočníků není technologie, ale lidé, a ti jsou i vaším největším rizikem. Tato změna v prostředí hrozeb vyžaduje nový přístup a novou strategii, která se zaměřuje na ochranu lidí spíš než na starý perimetr.

Další informace si můžete stáhnout zde.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Síť, Úložiště, LAN / WAN, Mobilní síť, Nástroje pro správu sítě, Síťové zabezpečení, Telekomunikace, VOIP, 802.11, Hlasová a datová integrace, Bezdrátové sítě, WiFi, Bezdrátová infrastruktura, Správa šířky pásma, Sledování sítě, Microsoft Office/365, Operační systém, Software pro archivaci e-mailů, Cloudový software, Zálohování, Plánování kapacity, Neustálá ochrana osobních údajů, Replikace dat, Datové úložiště, Synchronizace dat, Zálohování na disk, Systémy diskových úložišť, Technologie Fibre Channel, NAS, RAID, Dálkové zálohování, SAN, Architektury úložišť, Doporučené postupy pro úložiště, Konsolidace úložišť, Správci úložišť, Úložná zařízení, Úložní hardware, Správa úložišť, Software pro správu úložišť, Poskytovatelé služeb úložiště, Systémy úložiště, Virtualizace úložiště, Zálohy na páskách