Microsoft
flow-image

MSHUB2: 3 jiskry k nastartování vaší digitální transformace

Tento zdroj zveřejnil/a/o Microsoft

Jak může správná technologie nastartovat vaše pracoviště.

Bez ohledu na vaše odvětví dochází na pracovišti k radikální transformaci a tlak na přizpůsobení je neúprosný. Problémy, kterým společnosti čelí, se stávají složitějšími, pracovníci jsou stále více na pohybu a spolupráce se stává důležitější.

S růstem složitosti, mobility a spolupráce na pracovišti musí organizace tyto jiskry použít k nastartování transformace. Spusťte skutečný tvůrčí potenciál vašich zaměstnanců a budujte hodnotnou interakci s vašimi zákazníky pomocí nástrojů, které jim pomáhají spolupracovat a tvořit.

Stáhnout nyní

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Software, Aplikace, Operační systém, CRM, SaaS, Databáze, Správa dokumentů, Podnikový software, Nástroje pro systémový vývoj, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Groupware, Software pro pracovní úlohy, Software pro spolupráci, Open Source, Software pro řízení produktivity, SD WAN, Softwarově definované sítě, Zážitek koncového uživatele, AlOps, ITSM, DevOps, Strojové učení, Strojová data, Automatizace dat, AIM