Kaspersky
flow-image

Forrester Wave™: Nástroje zajištění koncových bodů

Tento zdroj zveřejnil/a/o Kaspersky

Starší technologie se stanou zastaralými a méně účinnými a snaha o lepší ochranu bude určovat, kteří poskytovatelé povedou. Prodejci, kteří mohou poskytovat silnou ochranu prostřednictvím ovlivňování chování napříč více operačními systémy v kombinaci s bezpečnostními zásadami založenými na riziku, se připravují tak, aby svým zákazníkům mohli úspěšně nabízet efektivní ochranu koncových bodů.

Vedoucí pracovníci v oblasti se obávají zvyšující se komplexity v prostředí koncových bodů, což je dále umocněno pokročilými vícestupňovými útoky, které jsou mnohem horší než typický malware.

Nástroje zajištění koncových bodů mají nyní více než kdy jindy za úkol chránit před cílenými hrozbami, které využívají více stupňů zahrnujících interakce uživatelů, zneužití řetězení a útoky založené na skriptech.

Stáhněte si zdarma kopii nejnovější zprávy Forrester Wave k zabezpečení koncových bodů.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Zabezpečení IT, Ověřování a přístupové systémy, IT hrozby a zranitelnosti, Obnova dat, Prevence ztráty dat (DLP), Zotavení po havárii, Mobilní zabezpečení, Zabezpečení e-mailu, Brána firewall, Správa protokolů, Správa událostí, VPN, Malware, Zabezpečení koncových bodů, Síťové zabezpečení, Bezpečnostní řešení, Správa zabezpečení