Kaspersky
flow-image

Smrt softwaru

Tento zdroj zveřejnil/a/o Kaspersky

Přijetí SaaS je tak rozšířené, že společnost Gartner, Inc. používá výraz „SaaS-scape“ (prostředí SaaS) k popisu zapojení organizace do rostoucího portfolia řešení SaaS. Koncept prostředí SaaS je součástí tolik potřebného úsilí o formalizaci strategie kolem dopadu, rizik, výzev a příležitostí hromadného přijímání SaaS.

Navzdory tomu, že řešení SaaS jsou nyní samozřejmostí, některé podniky stále používají k ochraně a zabezpečení svých investic do IT jiná řešení než SaaS i v případech, kde by odpověď na kybernetickou bezpečnost na SaaS - SECaaS - vedla k mnohem lepším výsledkům s ohledem na řadu hodnotových a výkonnostních kritérií.

V tomto dokumentu si projdeme přehled výhod zabezpečení jako služby (SECaaS z anglického Security-as-a-Service), abychom upozornili na případy, kdy má volba přes web přístupného řešení předplaceného zabezpečení jasné a rozhodující obchodní výhody.

 

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Software, Aplikace, Operační systém, CRM, SaaS, Databáze, Správa dokumentů, Podnikový software, Nástroje pro systémový vývoj, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Groupware, Software pro pracovní úlohy, Software pro spolupráci, Open Source, Software pro řízení produktivity, SD WAN, Softwarově definované sítě, Zážitek koncového uživatele, AlOps, ITSM, DevOps, Strojové učení, Strojová data, Automatizace dat, AIM