DocuSign
flow-image

8 nejlepších digitálních postupů pro IT profesionály

Tento zdroj zveřejnil/a/o DocuSign

Odborníci předpovídají, že úspěšné podniky se brzy stanou zcela digitálními pro všechny transakce. Klíčovou výzvou je, jak se správně „digitalizovat“. Pro většinu společností půjde o postupné změny.

BusinessNewsDaily.com konstatuje, že ředitelé pro informace a ekonomicky smýšlející vedoucí v oblasti technologie se přesunují od podpůrných funkcí do integrovaných částí celkové obchodní strategie a operací. IT  přináší přidanou hodnotu, lepší obchodní výsledky a větší zabezpečení.

Tento dokument s osvědčenými postupy nastiňuje osm důležitých způsobů, jak mohou IT týmy dosáhnout významného pokroku v digitálních transformacích.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Hardware, Mobilní zařízení, Přineste si vlastní zařízení, Server, Úložiště, Síťový hardware, Datové sklady, Datová centra, Blade Servery, Sít SAN