Dell EMC
flow-image

Využijte hodnotu vašeho datového kapitálu k podpoře obchodních úspěchů

Tento zdroj zveřejnil/a/o Dell

Digitální éra přinesla šíření dat, na kterých stojí moderní podniky. Při správném využití vidí organizace potenciál dat k dosažení lepších výsledků v různých aspektech jejich podnikání. Využití dat k podpoře různých pracovních postupů, analytiky a činností mění dat na datový kapitál, digitální aktivum přinášející společnosti výsledky. Rozsah, v jakém podnik sladí svou organizaci s tímto pohledem na datový kapitál - jak ve způsobu, jakým využívá data, tak ve způsobu, jakým investuje do datových technologií - může mít trvalý dopad na úspěch podnikání.

V únoru 2019 společnosti Dell EMC a Intel požádaly firmu Forrester Consulting, aby zjistila, zda se schopnost využívat a používat data a analytické údaje při každé příležitosti rychle stává předpokladem úspěchu. Firma Forrester za tímto účelem provedla globální průzkum 516 osob s rozhodovací pravomocí v oblasti IT. Průzkum zjistil, že společnosti s vyspělejšími postupy v oblasti datového kapitálu - využívající více typů dat, bezpečně spravující data, řádně řídící data a modernizující infrastrukturu pro optimální výkon - zaznamenávají vyšší pozitivní obchodní výsledky.

Další informace naleznete zde.

Řešení Dell EMC na základě technologie Intel®.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce