Dell EMC
flow-image

Úložiště Flash urychlují IT transformaci

Tento zdroj zveřejnil/a/o Dell

Transformace IT je koncept, který v současnosti se společnostmi rezonuje ještě více, než tomu bylo před rokem. Ačkoli tyto dva koncepty nejsou synonymem digitální transformace, jsou zásadně propojeny, protože efektivní digitální transformace nemůže proběhnout bez transformace IT.

Společnost, která transformuje svoji IT infrastrukturu, se již nemusí spoléhat na rigidní, manuální, oddělené, starší technologie. Pozoruje zvýšení provozní rychlosti, účinnosti, rozsahu a efektivity nákladů IT - úkoly jsou automatizovány, procesy zjednodušeny a zdroje uvolněny.

Tato vylepšení na úrovni IT podporují digitální transformaci ve větším měřítku, což společnosti umožňuje prosperovat v dnešní digitální ekonomice. Je schopna lépe inovovat, lépe myslet a být rychlejší než konkurence - nakonec se stává tím, kdo mění zavedený stav, a ne tím, jehož aktivity jsou rušeny.

Řešení Dell EMC na základě technologie Intel®.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce