Aruba
flow-image

Sítě spravované v cloudu: Tajemství úspěchu

Tento zdroj zveřejnil/a/o Aruba

Objevte, jak jednoduchá, inteligentní a zabezpečená síť zvyšuje produktivitu a podporuje obchodní růst.

V dnešní digitální době zajišťuje rychlá a spolehlivá síť produktivitu vašich uživatelů a spokojenost zákazníků. Znamená to, že se vaši zaměstnanci mohou spojovat a že mohou spolupracovat nejnovějšími způsoby - prostřednictvím mobilních zařízení, cloudových aplikací a přes IoT - a díky tomu mnohem rychleji než dříve reagovat na zákazníky. Zajistit, aby síť co nejlépe fungovala, však může být velice těžké, zejména pro středně velké podniky s omezeným počtem IT zaměstnanců a omezeným IT rozpočtem.

Tato elektronická kniha se zabývá tím, jak sítě spravované v cloudu poskytují středně velkým podnikům jednoduchý, inteligentní a bezpečný způsob ke zvýšení produktivity a podpoře podnikání. Poskytuje intuitivní a lepší síťové prostředí pro každého uživatele - včetně IT, zaměstnanců a zákazníků. Zjistěte, jak může pomoci vašemu podnikání podporovat zařízení IoT a urychlit růst, a to i při omezeném rozpočtu.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce