AWS
flow-image

Definování mezer v dovednostech a budování týmu Cloud Foundation

Tento zdroj zveřejnil/a/o AWS

Organizace si stále více uvědomují nedostatek IT dovedností - rostoucí propast i mezi těmi nejzákladnějšími cloudovými technologiemi a schopnostmi interních IT specialistů, aby je mohli plně využívat. Překvapivě velice malé množství podniků však zatím plně rozpoznalo závažnost tohoto problému.

Tato elektronická kniha AWS poskytuje pokyny k překonání nedostatků dovedností — rychle, ekonomicky a holisticky. V této první ze tří částí začneme definicí toho, co charakterizuje mezeru v dovednostech, jak k ní došlo a proč je tak obtížné ji překonat. Pak se zaměříme na skvělou transformaci s vaším týmem Cloud Foundation. Vítejte v budoucnosti vašeho pracoviště.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Řízení IT, Velký objem dat, Business Intelligence (BI), Datové sklady, Přineste si vlastní zařízení, Přizpůsobení IT, Cloud computing, Dodržování předpisů, Systémy správy obsahu (CMS), Správa dat, Podnikové plánování zdrojů (ERP), Finance a správa financí, Správa infrastruktury, Datová centra, Správa rozsahu služeb, Správa obchodních procesů, Virtualizace, Správa služeb, Správa projektů, Spolupráce